wtorek, 02 grudnia 2008
ZAPROSZENIE

Zapraszam na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który odbedzie się w dniach 4 - 7 grudnia 2008 r. w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Bukowskiej).

Na stoisku nr 79 będą śliczności z MiniArt, a wśród nich nich moje zwierzaczki, zakładeczki i ten oto Mikołajek:

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Więcej informacji na temat Festiwalu znajdziecie TUTAJ 

piątek, 21 listopada 2008
Zapraszam na aukcję

Aukcja charytatywna na rzecz Neli rozpoczęta. Potrwa do końca stycznia 2009 r. Codziennie do licytacji wystawiane są nowe przedmioty.

Zapraszam więc do licytowania. Moja sówka jest  tu

 

piątek, 14 listopada 2008
Pomóżmy Neli

Postanowiłam oddać moją córcię Sówkę do adopcji. Mam nadzieję, że jej przyszli opiekunowie dużo za nią zapłacą. Ale pieniążki nie są dla mnie, tylko dla Neli. Sówka jest teraz tu, razem z innymi przedmiotami, które maja być zlicytowane.

Nela to mała dziewczynka, która bardzo potrzebuje pomocy, cierpi na zwężenie krtani. Jej rodzice zbierają pieniądze na operację w Szwajcarii, która pomoże Neli normalnie żyć. Więcej możecie przeczytać na blogu pisanym przez jej mamę i na stronie stowarzyszenia "Pinezka".

 

czwartek, 30 października 2008
Zwierzaczki z nowej paczki

To ich pożegnalne zdjęcie razem. Niedługo - mam nadzieję - przez Miniart rozjadą się po świecie.

poniedziałek, 03 marca 2008
Kot w paski...

czyli kolejna zakładka:

czwartek, 21 lutego 2008

Powstały kolejne zakładeczki. Uszyłam nową żyrafkę, dwa nowe drzewka, żabkę, krasnala i dziewczynkę. Tym razem już nie do moich książek. Postanowiłam się nimi podzielić. Wszystkie są do nabycia w Miniart :) Zapraszam, jeśli się komuś spodobają.


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)