wtorek, 21 września 2010
200% zdziwienia

Ludzik dostał nową koszulkę. Oniemiałam, kiedy spojrzałam na metkę:

czwartek, 26 sierpnia 2010
Pszczółka przyjaciółka

Dostałam kiedyś od mojej Cioci pościel z bohaterami "Pszczółki Mai". Mama uszyła mi z niej pościel dla Ludzika (wtedy jeszcze nie miałam maszyny do szycia), ale jeszcze sporo materiału zostało. Teraz pościel jest Linki, bo Ludzik z niej wyrósł. A ja wreszciie wykorzystałam resztki materiału.

I teraz taką samą pościel ma lala Linki. No i powstała jeszcze mała maskoteczka pszczółka.  Linka ją uwielbia i zabiera ze sobą nawet na plac zabaw. Jak niewiele trzeba żeby uszczęśliwić córcię :)))

sobota, 12 września 2009
Kocia wymiana

Mój materiałowy kocur zakładka pojechał do Asi Eight. (Nie obfociłam kociaka, ale Eight może niesdługo go pokaże). Ja w zamian dostałam bandę przesympatycznych zakładników. Bardzo, bardzo dziękuję!!!

Kociaki  tak dotarły, że udało się zrobić meżowi niespodziankę urodzinową. Mąż przeszczęśliwy, ja też:)))

Dzięki Asiu też za gazetowa wstążeczkę. Nie wiem czy ją kiedykolwiek użyję, jest taka fajna, że aż żal ciąć.

sobota, 15 sierpnia 2009
Powakacyjnie

Nie lubię pisać o sobie, o tym co u mnie. Jak szyję to znaczy, że żyję, a jak coś uszyję, to pokazuję. Ale tym razem muszę, bo... no bo muszę Wam powiedziec SĄ DOBRZY LUDZIE na tym świecie. Dzięki nim, ja i moja rodzinka mieliśmy wspaniałe wakacje. Jestem im ogromnie wdzięczna!!!! Zupełnie nie wiem, jak im się odwdzięczę...

A jeśli jesteśmy przy podziękowaniach to jeszcze buziaczki dla dziewczyn, które obdarowały mnie wyróżnieniami, czyli Tin-tin i Kasi. Dzięki Kochane.

Kasi jezcze bardzo dziękuje za śliczny notesik :) Bardzo mi sie przyda.

Na koniec pochwalę się nowymi sówkami breloczkami. Oddane do adopcji, czekają w galerii Brocante na rodziców zastępczych.

piątek, 20 lutego 2009
Na wolności

Dzieci jeszcze zakatarzone, ale już nie mogliśmy wytrzymać i uciekliśmy z domu. Prosto do lasu.

 

 

poniedziałek, 12 stycznia 2009
Zimowo - prezentowo

Dostałam bardzo ładny, udany i pożyteczny prezent od Madlinki - igielnik. Bardzo mi się przydaje. Nie wiem skąd wiedziała, że nie mam igielnika?

Do niedawna wbijałam igły w  bałwanki (te z banerka). Takie "bałwankowe wudu". To pewnie dlatego nie było dużo śniegu zeszłej zimy. Teraz bałwanki wiszą na naszej choineczce i wreszcie jest śnieg! Czyli jednak jestem czarownicą ;))))

Dzięki bardzo Madlinko za cudowny prezent - w imieniu swoim, narciarzy, no i dzieci, które lubią zimę najbardziej na świecie.

środa, 10 grudnia 2008
Serce z serca
Dostałam wyróżnienie,  niesamowicie miłe. Od osoby, która ma wielkie serce i dzieli się nim z innymi - Yoasia. Mnie się dostał taki kawałek. Bardzo Ci Yoasiu dziękuję jesteś kochana! A nagroda niesamowita, bo dostają ją osoby, których blogi sprawiają że serce drga niespokojne. Albo wywołuje inne ciepłe uczucia. Bardzo sie cieszę, że mój blog wywołał takie właśnie uczucia. Że mam blog z sercem.

 


 

1. Wyróżnienie powstało u Yoasi
2. Możesz je nadać 1-7 osób
3. Zostaw wiadomość u wyróżnionych osób na blogu
4. Osoby wyróżnione proszę o wypowiedzenie się na 3 tematy:
- Twoja pierwsza miłość
- Coś co sprawiło że serce ci zamarło
- Przedmioty bliskie sercu

 

Moja pierwsza miłość - w szkole podstawowej, taka głupia i raczej niespełniona.

Co sprawiło, że zamarło mi serce - widok moich dzieci tuż po narodzeniu.

Przedmioty bliskie sercu -  najbliższa sercu to chyba jest moja maszyna do szycia :)

 

No i teraz najmilsza część, podarować serce innym. Ja odznaczam następujące osoby, jak odwiedzam ich blogi serce mi drga, oj drga:

Lamartę - bo jej blog to nie tylko piękne rzeczy które tworzy, ale też cząstka Jej wrażliwej duszy.

Barbarellę, która udało mi się osobiscie poznać i jest niesamowicie miłą i ciepłą osobą. A Jej skrabki wywołują same miłe uczucia.

Mia- mi - kocham Jej ilustracje.

Yoasię - bo  jest niesamowitą kobietą. Z sercem na dłoni!  Jej ta nagroda najbardziej się należy!

No i nikt nie powiedział, że nie można obdarowywać tych, którzy nas obdarowują.

Qlkę - bo bardzo Ją lubię po prostu, ma świetne pomysły.

Eight - oj, jak odwiedzam Jej blog to palpitację serca mam. I skręca mnie z zazdrości.

Nulę - bo to naszo dzioucha jest, czyli baba ze Śląska, jak ja. Tak mi jakoś do Niej blisko emocjonalnie :)

To już, 7 osób? A ja bym tak dalej mogła...

sobota, 29 listopada 2008
Zaległości

Przez choroby dzieciaków mam straszne zaległości. Pora je trochę nadrobić. Już jakiś czas temu dostałam przesympatyczną nagrodę. Obtrzymałam od Barbarelli takie o to wyróżnienie. Zupełnie nie wiem czy mi się należy, ale co tam, dostałam to już moje! Cieszę się z tego okropnie, bardzo, bardzo dziękuję!!!!! No a teraz powinnam posłać dalej dobrą nowinę.

The rules:
1. The winner can put the logo on her blog.
2. Link the person you received your award from.
3. Nominate at least 7 other blogs.
4. Put links of those blogs on yours.
5. Leave a message on the blogs of the girls you've nominated.

 

No i teraz mam problem. Bo 7 blogów to zdecydowanie za mało. Ja chciałabym wyróżnić wszystkie dziewczyny, które mam w zakładkach. Wszystkie je podziwiam, podglądam i wzdycham z zachwytu, i z zazdrości. Dziewczyny jesteście wspaniałe i niesamowicie twórcze! I wszystkie Was bardzo kocham. Dzięki Wam tu jestem i chce mi się tworzyć. Bardzo dziękuję!

No własnie, wszystkie to blogi dziewczyn. Dlatego teraz chciałabym wyróżnić męskiego bloga. Jest to niezwykle kreatywny, zdolny i  kochany facet.Tworzy każdego dnia, niesamowicie mnie inspiruje, motywuje do działania, jest pierwszym i zawsze bardzo surowym krytykiem moich prac.

Tak więc moje wyróżnienia:

nr 1. Ludzikablog

 

Kolejne wyróżnienia wędrują do dziewczyn, które są dla mnie niedoścignionym wzorem. Kolejność przypadkowa.  Ich prace są cudowne. Nie muszę chyba dodawać, że wszystkie wspaniale szyją:

nr.2 Syko

nr 3 Friederike

nr 4 Doll

nr5 Popopazia's blog

nr 6 Patchwork Pottery

I na koniec dziewczyny, które podziwiam i którym zazdroszczę, prawdziwego sklepu, do którego każdy moze wejść i pomacać wspaniałe towary.  Ciągle mi nie po drodze i nie mam czasu wejść do nich osobiście, ale często oglądam ich blog. Dzieki temu wiem, że jest u nich wspaniale! Trzymajcie się dziewczyny i oby Was światowy ekonomiczny kryzys  nie dopadł. Tak więc:

nr 7. Kokieteria

 

A na koniec muszę sie pochwalić jaką piękną kartkę dostałam od Barbarelli.  Zdolniacha z Niej! Dziekuję Ci Kochana jeszcze raz :))))

czwartek, 23 października 2008
Niespodzianek ciąg dalszy

Tym razem to była całkowita niespodziewanka i to zupełnie bez okazji. A było to tak: Jak co dzień zajrzałam do Qlkowej, a tam super świecznik- piękne coś z niczego, a właściwie z pustego. Bardzo mi się spodobał, no i oczywiście zostawiłam komentarz. A po paru dniach pan listonosz stanął z paczuszką u mych drzwi. A w paczuszce był ten oto świecznik.

Jeszcze raz bardzo dziękuje Ewo :)))))

sobota, 11 października 2008
Spodziewanka i niespodzianka...

... czyli urodzinowe prezenty.

Strasznie żałowałam, że nie mogę być na imprezie "Zrób albo kup", gdzie swoje cudne zakładki wystawiała Mia-mi. I co? I niespodzianka!

Nic nikomu nie mówiąc, podjechał tam mój mąż. I kupił mi na urodziny piękną zakładkę z rysunkiem dziewczynki z maszyną do szycia - tym, który najbardziej spodobał mi się na blogu Mia-mi. Dostałam też książkę, ale tu już aż takiej niespodzianki nie było - sama ją sobie wcześniej wypatrzyłam.

To jeszcze nie wszystkie prezenty. Niedługo się nimi pochwalę :)

 

 
1 , 2 , 3 , 4

Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)