piątek, 08 maja 2009
Witamy wiosnę

Akumulatorki podładowane, wracam niedługo...

 

niedziela, 08 marca 2009
Bałwankom dziękujemy...

...czyli nowy banerek. A że jeszcze wiosny nie czuję, to na razie taki wycinankowy. Qlkowa mnie zainspirowała :)

Na razie tyle zmian. Na więcej nie mam siły. Może jak wiosna przyjdzie to i nastrój się poprawi. Wybaczcie i byle do wiosny...

piątek, 20 lutego 2009
Na wolności

Dzieci jeszcze zakatarzone, ale już nie mogliśmy wytrzymać i uciekliśmy z domu. Prosto do lasu.

 

 

wtorek, 17 lutego 2009
Koty rządzą...

...w naszym domu.  A dziś miedzynarodowy dzień kota. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mruczących, miauczących i drapiacych czworonogów! 

Moja siostrzenica była tak miła, że pozwoliła mi skorzystać ze swoich farb do ceramiki. No i takiego sobie kota zmalowałam:

wtorek, 10 lutego 2009
Kocie sprawy

...czyli filcowa zakładka. Mam nadzieję, że się z niej ucieszy pewna Beatka.

piątek, 30 stycznia 2009
Nocne sowy

Hu - hu!

czwartek, 22 stycznia 2009
Dla Babci i Dziadka, czyli...

... zakładka. Tym razem od Ludzika. Do główek dzieci dorysowałam na tablecie królewskie szaty. A Ludzik pokolorował je kredkami, choć za tym nie przepada. Tym razem sprawiło mu to dużo przyjemności. Bo czego się nie robi dla ukochanych Dziadków i Babć? Całość jest zalaminowana. A tak wygląda zakładka z przodu i z tyłu.

środa, 21 stycznia 2009
I znowu zakładka

 

środa, 14 stycznia 2009
Kociak do książki

 

poniedziałek, 12 stycznia 2009
Zimowo - prezentowo

Dostałam bardzo ładny, udany i pożyteczny prezent od Madlinki - igielnik. Bardzo mi się przydaje. Nie wiem skąd wiedziała, że nie mam igielnika?

Do niedawna wbijałam igły w  bałwanki (te z banerka). Takie "bałwankowe wudu". To pewnie dlatego nie było dużo śniegu zeszłej zimy. Teraz bałwanki wiszą na naszej choineczce i wreszcie jest śnieg! Czyli jednak jestem czarownicą ;))))

Dzięki bardzo Madlinko za cudowny prezent - w imieniu swoim, narciarzy, no i dzieci, które lubią zimę najbardziej na świecie.


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)