czwartek, 30 października 2008
Zwierzaczki z nowej paczki

To ich pożegnalne zdjęcie razem. Niedługo - mam nadzieję - przez Miniart rozjadą się po świecie.

czwartek, 23 października 2008
Niespodzianek ciąg dalszy

Tym razem to była całkowita niespodziewanka i to zupełnie bez okazji. A było to tak: Jak co dzień zajrzałam do Qlkowej, a tam super świecznik- piękne coś z niczego, a właściwie z pustego. Bardzo mi się spodobał, no i oczywiście zostawiłam komentarz. A po paru dniach pan listonosz stanął z paczuszką u mych drzwi. A w paczuszce był ten oto świecznik.

Jeszcze raz bardzo dziękuje Ewo :)))))

czwartek, 16 października 2008
Przyszywana córka

Zostałam mamą... tej oto sowy. Wykluła się w nocy. Jest zupełnym przeciwieństwem moich biologicznych dzieci. One są rannymi ptaszkami i budzą mnie bardzo wcześnie. Nieprzytomna teraz jestem...

sobota, 11 października 2008
Spodziewanka i niespodzianka...

... czyli urodzinowe prezenty.

Strasznie żałowałam, że nie mogę być na imprezie "Zrób albo kup", gdzie swoje cudne zakładki wystawiała Mia-mi. I co? I niespodzianka!

Nic nikomu nie mówiąc, podjechał tam mój mąż. I kupił mi na urodziny piękną zakładkę z rysunkiem dziewczynki z maszyną do szycia - tym, który najbardziej spodobał mi się na blogu Mia-mi. Dostałam też książkę, ale tu już aż takiej niespodzianki nie było - sama ją sobie wcześniej wypatrzyłam.

To jeszcze nie wszystkie prezenty. Niedługo się nimi pochwalę :)

 

poniedziałek, 06 października 2008
Laurki

Parę dni temu były moje urodzinki. Dziekuję wszystkim pamiętającym, rodzince i przyjaciołom za życzenia i za cudowne prezenty. A takie piękne laurki dostałam od Siostrzenicy :

i od Siostrzeńca:

 

 Mój Synek też przygotował dla mnie laurkę. Można ją oglądnąć na blogu Ludzika.


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)