poniedziałek, 29 października 2007
Prezent dla pewnego pana A

Razem z Ludzikiem zrobiliśmy prezent na czwarte urodziny. Obchodził je kolega, który bardzo lubi dinozaury i lubi pomagać swojej mamie w kuchni. Ja uszyłam fartuszek, Ludek narysował laurki. Ładnie zapakowaliśmy to wszystko i poszliśmy na imprezę urodzinkową. Bawiliśmy się świetnie.

środa, 17 października 2007
Mam i ja

Ostatnio nie mam zupełnie warunków do tworzenia. Ludzik znowu chory. A że mąż ma taka pracę, a nie inną i wychodzi rano, a wraca po g. 21, jestem całkowicie uziemiona w domu z chorym, marudnym, a mimo to bardzo żywym dzieckiem. Ale poza zajmowaniem sie dzieckiem, wbrew pozorom coś tam robię. Jestem na etapie przemeblowywania, zmieniania, układania i przekładania w domu. Pomalutku przygotowuję mieszkanie na pojawienie sie nowego Człowieczka, póki jeszcze mam siłę się ruszać. Przemeblowaliśmy cały pokój Ludzika, kupiliśmy nowe mebelki. Teraz wygląda jak pokój starszego brata :) No i wreszcie mam swoje miejsce w domu, mąż sie zgodził, żebym zrobiła sobie kącik do szycia i dłubania w kuchni. Miał już pewnie dość tego że moje szpargały są w całym mieszkaniu. Dostałam nawet nowy regał. Tak wiec jestem w trakcie urządzania się, ale potrwa chyba jeszcze wieki zanim skończę. A w międzyczasie zaraziłam się od moich blogowych koleżanek. Prawie wszystkie ją mają, mam i ja: straszną chorobę stempelkomanię. No i takie sobie stempelki wydłubałam:


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)