piątek, 28 września 2007
PizzArek

Ludek znów chory - zapalenie uszu. No więc siedzimy sobie w domu i pichcimy. Zrobiliśmy ulubioną potrawę Arka - PIZZĘ. Ludzik sam kroił pieczarki i pomidory. I sam poukładał wszystko na cieście.

Rośnie mi mały KuchArek:))))

Elementy scrapa pochodzą ze stron Kasi Wyszogrodzkiej (ScrappyBlueStones) i Marie Stones (Freedigitalscrapbooking)

czwartek, 20 września 2007
Też sobie zrobiłam...

...scrapa. Nie mam drukarki, skanera, ani innych urządzeń, które pomogłyby mi przy robieniu scrapowych ozdobników.

Ale na szczęście są dziewczyny niesamowicie zdolne, pracowite i uprzejme, które pozwalają użyć swoich zestawów. Dziękuję bardzo Eight (Made by Eight) i Kasi Wyszogrodzkiej (ScrappyBlueStones), dzięki którym powstał mój pierwszy w życiu komputerowy scrap.

Super zabawa, no i jaka radość, że potrafię sama :))))

A na zdjęciu nogi mojego męża w wodzie. Tyle wody spadło pewnego letniego dnia w Warszawie, zalewając przymarketowy parking.

poniedziałek, 17 września 2007
Mam w sobie babę
  1. Najprawdopodobniej! I tego najprawdopodobniej bardzo trzyma sie Ludzik. Chciał mieć brata, a tu nagle się dowiedzieliśmy na badaniu USG, że chyba będzie siostra! Zamiast grania w piłkę będą wszędzie laleczki, wózeczki... Dla mnie to też mały szok. Ale mamy jeszcze 3 miesiące, żeby się z tym oswoić. Ciekawe jak to jest być mamą dziewczynki?

Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)