poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Latarenka

Czyli kolejna zakładka dla trochę starszych dzieci:

 

czwartek, 26 sierpnia 2010
Pszczółka przyjaciółka

Dostałam kiedyś od mojej Cioci pościel z bohaterami "Pszczółki Mai". Mama uszyła mi z niej pościel dla Ludzika (wtedy jeszcze nie miałam maszyny do szycia), ale jeszcze sporo materiału zostało. Teraz pościel jest Linki, bo Ludzik z niej wyrósł. A ja wreszciie wykorzystałam resztki materiału.

I teraz taką samą pościel ma lala Linki. No i powstała jeszcze mała maskoteczka pszczółka.  Linka ją uwielbia i zabiera ze sobą nawet na plac zabaw. Jak niewiele trzeba żeby uszczęśliwić córcię :)))

sobota, 21 sierpnia 2010
Zakładkowa matrioszka

 

23:06, cassia.wu
Link Komentarze (1) »
czwartek, 19 sierpnia 2010
Koniec lenistwa

Witajcie po przerwie. Wybaczcie moją przedłużoną nieobecność. Musiałam się zaaklimatyzować. Moje wakacje były baaaaaaardzo udane!!!!! Ale już czas się przyznać, że się skończyły. No i pora zabrać się do pracy! Nie powiem, ciężko mi to idzie. Dlatego na początek dwie małe lale, czyli breloczki:

17:36, cassia.wu
Link Komentarze (3) »

Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)