poniedziałek, 31 sierpnia 2009
Worek

Uszyłam Ludzikowi worek na kapcie do szkoły. Jutro wielki dzień, mój syn zostanie pierwszoklasistą!wtorek, 25 sierpnia 2009
Spełnione marzenia...

...Asi Eight. Asia zamarzyła sobie otworzyć sklepik ze swoimi dziełami, no i jej się udało. Z tej okazji rozdaje cukiereczki. Słodkie prawda? Asiu, 3mam kciuki za Twój sklepik, powodzenia!

A u mnie ostatnio jakaś zła passa. Moje marzenia i plany runęły w gruzach. Myślałam, że się już z tego podniosłam, ale czuję, że wpadam w coraz większy dołek...

A dziś nawet mi ciasto nie wyszło:((( I to takie ciasto pewniak, które mi zawsze wychodzi, przepraszam wychodziło, do dzisiaj. Przedobrzyłam z ilością owoców i zakalec koncertowy! Katastrofa na całej lini.

Pozdrawiam Was wszystkich, 3majcie się. Uciekam do moich nudnych codziennych zajeć. A wieczorkiem siadam do maszyny, bo wrzesień się zbliża wielkimi krokami, a ja mam jeszcze jeden worek do uszycia dla  mojego Pierwszoklasisty. Buziaki

PS...no masz! Jeszcze obiad przypaliłam :(((( Załamać sie można!

piątek, 21 sierpnia 2009
Małe Lale i ogłoszenie

Zwykle najpierw były maskotki, a później ich miniaturki breloczki. Tym razem najpierw uszyłam breloki. Lalunie do przytulania już powycinane, powstaną niedługo. Jeszcze się zastanawiam, czy tym większym doszyć rączki i nóżki, czy zostawić takie jak te.

A teraz ważne ogłoszenie: 26 września FESTIWAL SCRAPBOOKINGU!

W Krakowie na ul. Dunajewskiego 6, w godzinach od 10.00 do 18.00

wstęp: bezpłatny!

A więcej szczegółów po kliknięciu w banerek:

sobota, 15 sierpnia 2009
Powakacyjnie

Nie lubię pisać o sobie, o tym co u mnie. Jak szyję to znaczy, że żyję, a jak coś uszyję, to pokazuję. Ale tym razem muszę, bo... no bo muszę Wam powiedziec SĄ DOBRZY LUDZIE na tym świecie. Dzięki nim, ja i moja rodzinka mieliśmy wspaniałe wakacje. Jestem im ogromnie wdzięczna!!!! Zupełnie nie wiem, jak im się odwdzięczę...

A jeśli jesteśmy przy podziękowaniach to jeszcze buziaczki dla dziewczyn, które obdarowały mnie wyróżnieniami, czyli Tin-tin i Kasi. Dzięki Kochane.

Kasi jezcze bardzo dziękuje za śliczny notesik :) Bardzo mi sie przyda.

Na koniec pochwalę się nowymi sówkami breloczkami. Oddane do adopcji, czekają w galerii Brocante na rodziców zastępczych.


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)