czwartek, 31 lipca 2008
Koniec lenistwa

No i po wakacjach. Od niedzieli już w domku. Super było, lenistwo totalne. Ale teraz nie mogę się zupełnie wdrożyć. Nie wyrabiam się! Z praniem, prasowaniem, sprzątaniem, gotowaniem, zajmowaniem się dziećmi. A tak już bym chciała siąść do maszyny. Ale padam na nos ze zmęczenia. Może ktoś ma na zbyciu jakiś turbo- dopalacz.

Zapomniałam się pochwalić - nie mam już gipsu! Łapa jeszcze słaba, boli jak coś podnoszę, ale będzie ok :))))

A to zdjęcie z naszych wakacji. Poobiednia sjesta - żywa zagroda. W roli owieczki na wybiegu Mała. W roli płotka - Ludzik z kuzynką i kuzynem:

poniedziałek, 14 lipca 2008
Urlopik

Wyjeżdżam z rodzinką. Do lasu, nad stawy, na zabawy. Do zobaczenia za 2 tygodnie. Pogoda opadowa, ale co tam, humor zapakowany, będzie dobrze:)))

Pa, pa!

piątek, 11 lipca 2008
Sesja zdjęciowa

Mój zdolny Szwagier Robert, czyli Robson, zaprosił nas do swojego studia fotograficznego i urządził nam małą sesję zdjęciową. Dzieciaki wdzięczyły się do aparatu i czuły jak ryby w wodzie. Paulinka to prawdziwa modelka :)))

Pokazuję Wam tylko kilka zdjęć, mamy ich o wiele więcej. To była fajna zabawa, dziękujemy bardzo wujku Robercie! 

 


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)