poniedziałek, 23 czerwca 2008
Zepsuta kobieta jestem...
... a szycie odstawione na 4- 6 tygodni - prawa ręka w gipsie! Nadwyrężyłam ją przy podnoszeniu Małej, mam naderwane scięgno w nadgarstku... Kaleka jestem całkowita. Mąż dzielnie zajmował się mną i dziećmi, ale po jednym dniu skapitulował. Jutro zawozi nas do moich rodziców. To okropne, nie móc przytulić Małej, wziąć na ręce, wykąpać. Nie mówiąc o wykonywaniu prostych czynności związanych samoobsługą, jak mycie, ubieranie (spróbujcie zapiąć biustonosz jedną ręką ), zrobienie sobie kanapki... Koszmar! Pisanie lewą ręką na komputerze też nie należy do przyjemności... Załamana jestem... Na razie boli jak diabli, trzymajcie kciuki żeby przeszło.
czwartek, 19 czerwca 2008
Zlot czarownic

Mimo, że ja szyjąca, a nie scrapująca jestem, postanowiłam wybrać się 14 czerwca na I ogólnopolski zlot scrapbookingowy.

Nie jestem w stanie opisać, jak było na zlocie... Dostałam całkowitego oczopląsu! Za dużo tego pięknego tam było, dużo za dużo. Tylu wspaniałości w życiu nie widziałam! Dalej jestem w szoku... Czarownice są cudowne! Przesympatyczne, piękne, uśmiechnięte, z niektórymi udało mi się nawet zapoznać, trochę porozmawiać i znaleźć wspólny język. Tu szczególne podziękowania dla Barbarelli i jej wspaniałej Hani, a także Yoasi, dzięki którym nie czułam się tak bardzo z innej bajki.

A jakie cudowne rzeczy czarownice robią! Widziałam dziewczyny w akcji, jak kleją, wycinają i tworzą te swoje niesamowite scrapy. Wymacałam wszystkie albumy, domki itp... Niesamowite to było przeżycie. Magia, po prostu czary!

Żałowałam tylko, że nie zabrałam mojej Małej, bo przez to nie mogłam zostać do końca. Nawet myślałam, że ominie mnie wymiana pudełkowa, ale kochane Nulka i Filka przeprowadziły wcześniej losowanie. I udało się! Wylosowałam przepiękne niebieskie pudełeczko autorstwa Agnieszki-Anny . Wiem, że parę dziewczyn ostrzyło sobie na nie zęby i nawet próbowało użyć czarów, żeby je wylosować. Ale słabe coś te ich czary. Pudełko mam ja i już! Nie oddam nikomu!

Po wylosowaniu tego cuda szybciutko się pożegnałam i poleciałam do mojej strasznie już zapłakanej Małej. Nawet nie wiem kto wylosował moje pudełko. Ale wiem, że jest w dobrych rękach. Mam nadzieję, że sprawiło komuś choć trochę radości.

Bardzo się cieszę, że byłam na tym zlocie. Na następny, za rok też się wybieram, koniecznie! Kto wie, może wtedy wezmę nawet udział w jakimś konkursie. Zaraziłyście mnie totalnie tym scrapowaniem. Tylko kiedy ja na to znajdę czas...

 

To wszystkie pudełka przygotowane przez zlotowiczki na wymianę:

A to pudełko, które przygotowałam ja:

 

poniedziałek, 09 czerwca 2008
Niespodzianki

Przepraszam za tą długa przerwę. Myslałam, że nikt nie zauważy, jak na chwilę zniknę, nie mam ostatnio sił na tworzenie, muszę czasem odpocząć od wszystkiego. Nawet od tego co mi sprawia przyjemność. Jak się okazuje, przy dwójce dzieci jest dwa razy mniej czasu na wszystko. A jak juz dzieci śpią, to siadam na kanapie i... zasypiam.

Na szczęście nie udało mi się bezkarnie zniknąć :)) Zauważyliscie moją nieobecność. Dziękuję bardzo za przesympatyczne komentarze pod ostatnim wpisem. Bardzo to miłe, obiecuję już nie znikać na strasznie długo. Choć będzie trudno, bo Mała coraz bardziej potrzebuje mojego czasu i uwagi. A wkrótce wakacje i Ludzik nie będzie już chodził do przedszkola - wolnego czasu i sił na cokolwiek nie będzie.

Już myślałam, że poza uśmiechniętymi buźkami moich dzieciaków, nic nie jest w stanie mnie miłego spotkać. A tu takie niespodzianki! Najpierw dostałam zupełnie niespodziewaną przesyłkę. Od przemiłej i bardzo ciepłej osoby - Yoasi. W przesyłce same cudowności. Przecudnej urody pudełko. A w środku niego kolejne cudo - pomysłownik made by Yoasia.

Yoasiu, jesteś wielka! Dziękuję Ci bardzo, wspaniały prezent!

To nie wszystko, było tam coś jeszcze. Ale o tym i o kolejnych podarunkach może jutro... Do zobaczenia!

A oto dzieła Yoasi, których jestem szczesliwą posiadaczką :


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)