sobota, 30 czerwca 2007
Koło brzegu

Przerwa wakacyjna - jedziemy pogłębiać morze.

Nasza rozmowa przed wyjazdem:

Ja: - Bardzo lubimy jeździć do Kołobrzegu.

Ludzik: - No, a ja lubię pływać koło brzegu!

A tak Ludzik pogłebiał morze w zeszłym roku.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego urlopowania!

czwartek, 28 czerwca 2007
Areszt domowy

Nie jest dobrze - zostałam uziemiona przez swoje, nienarodzone jeszcze dziecko. W sobotę Maleństwo postanowiło w bardzo szczególny sposób uczcić Dzień Ojca, dostarczając swojemu Tacie atrakcji w postaci nocnej wycieczki do szpitala. Skończyło sie na hormonach, nospie i areszcie domowym.

Staram się więc zapewniać wiele atrakcji mojemu Ludzikowi (rozbrykanemu 4,5-latkowi), żeby w przypływie wolnego czasu (czytaj - nudy) nie narozrabiał czegoś i nie rozniósł nam mieszkania. Razem zrobiliśmy witrażowego motylka na szybę - ja zrobiłam kontury, a Ludzik - je wypełnił.

poniedziałek, 18 czerwca 2007
Arka dla Arka

Pomału wracam do Was.

Czuje się już dużo lepiej, choć poranki jeszcze bywają ciężkie. Przez 3 tygodnie byam z Ludzikiem u Mamy. Babcia nas porządnie dokarmiła. Mnie chyba za porządnie - ginekolog nie był zbyt zachwycony że tak szybko tyję. A lekarz Ludzika był zachwycony i zalecił jak najczęstsze wyjazdy do Babci.

Wiem, że obiecałam coś nowego zrobic, jak już bedzie ze mna dobrze. Ale - za 2 tygodnie mamy jechać na wakacje i jakoś o niczym innym nie mogę myśleć. Zwłaszcza, że jedziemy nad morze!! Jestem przeszczęśliwa, uwielbiam spacery po miękkim piaseczku, szum fal... Rozmarzyłam się.

Ale żeby nie było tak nudno, pochwalę się Arką Noego, którą wyszywałam kiedy byłam w ciąży po raz pierwszy. Wzór wzięłam z Susanny Solobimbi z września 2002 r. Obrazek ma wymiary 45 x 54 cm i to jest pierwsza i chyba ostatnia tak duża wyszywanka jaką udało mi się skończyć. Miałam wtedy komfortowe warunki, bo pół ciąży przeleżałam w łóżku (nie z lenistwa tylko z konieczności).

Teraz Arka ozdabia pokój Ludzika.


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)