piątek, 29 maja 2009
Skorupka nasiąka

Powstała nowa maskotka. Zaprojektowana przez Ludzika, ja tylko wykonałam półprodukt, resztą zajął się sam projektant. A jak to zrobił - można zobaczyć na Ludzikablogu.

piątek, 22 maja 2009
W Burdzie o blogu

Moja poczta nie pęka w szwach. Dlatego każdy nowy mail otwieram i czytam z radością. Poza spamami oczywiscie :) Jakiś czas temu dostałam taki mai od Pani Ani: ''Pracuję w redakcji BURDY. Przygotowuję materiał o paniach, które szyją i blogują. Chciałabym pokazać Pani blog i napisać kilka słów na Pani temat. Czy może się Pani ze mną jak najszybciej skontaktować?''. No więc odpisałam szybko, a co z tego wyszło możecie zobaczyć w najnowszej Burdzie - nr 6/2009. Dziękuję bardzo za zauważenie mnie, wśród setek ciekawych blogów i takie wyróżnienie.

Wszystko działo się tak szybko, że nawet nie zdążyłam znależć jakiegoś ładnego zdjęcia siebie, czyli mnie :((( Więc się nie wpatrujcie. 

niedziela, 17 maja 2009
Miś polarny...

... tzn. z polaru. Testowany na dzieciach.

czwartek, 14 maja 2009
Kanapowiec

Wlazł kotek na kanapę, a póżniej wskoczył Lince do łóżeczka. Więcej nie piszę - kot jaki jest, każdy widzi.

środa, 13 maja 2009
Ubranko z odzysku

Z ubranka, a dokładniej bluzeczki, z której już wyrosła moja Linka, powstało nowe ubranko. Różowe ubranko na telefon mojej siostrzenicy.

 

piątek, 08 maja 2009
Witamy wiosnę

Akumulatorki podładowane, wracam niedługo...

 


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)