piątek, 18 maja 2007
Usprawiedliwienie

Z góry przepraszam za ten wpis, bo blog miał być przecież o tym co robię, a nie o mnie. Ale myślę, że wszystkim, którzy do mnie zaglądają, należą sie jakieś słowa wyjasnienia. Nie tworzę nic ostatnio, bo nie czuje sie zbyt dobrze. Tak naprawdę czuję się okropnie i nie mam po prostu na nic siły. Zagladam tylko na forum "Rękodzieło i ozdoby" i na blogi wspaniałych, niezwykle twórczych koleżanek i zazdrość mnie ściska... Ale nic na to nie poradzę.

Nie, na szczęście nie jestem chora, mimo, że tak się czuję. Po prostu zamieszkał we mnie "potworek", który tak wyczerpuje mnie fizycznie ;)) Oto Jego zdjęcie:

Tak więc - w grudniu zostanę mamą po raz drugi. Jak miną nieprzyjemne dolegliwosci zwiazane z ciążą - co mam nadzieję nastapi już za miesiąc, wracam do szycia, wyklejania i innych przyjemnych rzeczy.

Obiecuję.

środa, 09 maja 2007
Długi weekend na wsi :)

Spędziliśmy wspaniały weekend na wsi u naszych Przyjaciół za Lublinem - dziękujemy!

Ludzik skończył tam (sam to wymyślił) Przedszkole Ogrodnicze. Teraz kazał kupić sobie skrzynkę i ziemię, i już zasadził na parapecie trawkę dla kotka.

Ogrodniczek


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)