niedziela, 21 marca 2010
Wielkanocne inspiracje

Nie wiem czy uda mi się coś w tym roku nowego zrobić. Na razie pokazuję moje starsze prace. Czyli moje pomysły na Wielkanocne dekoracje i nie tylko:

1. Materiałowe kurki:

2. Filcowy koszyczek, może być na pieczywo albo jajka:

3. Podstawki do jajek:

4. Pudełko- koszyczek z tektury oklejonej gazetami:

5. Ocieplacz na dzbanek:

 

wtorek, 16 marca 2010
Piraci

Dawno, dawno temu, Ludzik poprosił, żebym mu uszyła takiego pirata:

Projekt świetny, przyznajcie sami. Ale jak to w życiu bywa nigdy nie było dobrego czasu, żeby go zrealizować. No i jak to zrobić, żeby nie zawieść oczekiwań projektanta. Trwało to długo, prawie 2 lata. Wreszcie się wzięłam i w 2 dni uszyłam. Teraz obaj szczęsliwi wygladają tak:

Brakuje jeszcze nakrycia głowy. Bluzeczka jest zdejmowalna, dostałam już zamówienie na zmienną garderobę. Może kiedyś, jak czas pozwoli... Ludzik już wie, że warto cierpliwie czekać i nie pogania mamusi :)

poniedziałek, 08 marca 2010
Kulinarnie

Wypieki z masy solnej, jajka, ser, owoce i warzywa - czyli produkty do szkolnego mini sklepiku. Ludzik uczy sie teraz w szkole ile to litr, ile kilogram i jak używać pieniędzy. Wszyscy uczniowie mieli przygotować artykuły do klasowego sklepiku. A że miejsca w klasie mało, wszystko w rozmiarze mini, czyli XXXXS.

Razem z Ludzikiem ulepiliśmy trochę tycich, tyciusieńkich smakołyków. Pomalowaliśmy je farbami akrylowymi. Świetną przy tym mieliśmy zabawę. A najfajniejsze było to, że Linka poprosiła, żeby dać jej skosztować bułeczek i marchewki, hi hi.

U mnie poszczególne produkty, a u Ludzika wszystkie razem. Zapomniałam napisać, że na BloguLudzika jest też filmik o tym, jak Ludzik szyje: to dla niedowiarków, szczególnie dla Agatki. Zapraszamy serdecznie.

Miłego tygodnia  :)))

Pieczywo i nabiał czyli bagietki, chałka, chlebki, bułeczki, rogaliki i obwarzanki, ser i jajka:

Jajka:

Owoce - gruszki, jabłka, banany, pomarańcze i cytryny

Warzywa - pomidorki, pietruszka, marchewka i ogórki:

 


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)