wtorek, 22 grudnia 2009
Światecznie

Wesołych Świąt wszystkim tu zagladającym życzę. Zdrowych, rodzinnych, ciepłych i spokojnych...

Ja dziś spaliłam blachę pierniczków, ale co tam. Nieważne!                                        Pierniczki szybko wyrzuciłam, bo mój małżonek, by to jeszcze zjadł i wmawiałał mi, że pyszne. Zawsze tak robi. Ale przecież nie mogłam do tego dopuścić! Kiedyś się przecież zatruje:((((

Tak spokoju, dużo spokoju sobie i Wam życzę. I dużo miłości i wyrozumiałości ze strony rodziny, hi hi. Nawet jak coś spierniczycie.

Żegnam się z wami czule, jak moje dzieci z choineczką przed snem. Drzewko maluteńkie, bo nie będzie nas w domu w Święta. Ale nie mogło jej zabraknąć. Dzieci ją pięknie przystroiły. A tu, już w piżamkach żegnaja się z choinką i Mikołajkiem przed snem, czyż to nie urocze?

Gdybyśmy się nie widzieli - to szczęśliwego Nowego Roku. Buziaki dla Wszystkich.

 

PS. Pewnie nikt nie płacze z tego powodu i na to specjalnie nie czeka, ale muszę to powiedzieć-kursu szycia choineczki nie bedzie. Nie zrobiłam po prostu. Przepraszam.

Gdyby ktoś naprawdę z tego powodu rozpaczał, to w ramach rekompensaty mogę mu jedną choineczkę przesłać. Ale przed świetami na pewno nie dojdzie.

 

 

wtorek, 15 grudnia 2009
Grzechu warte

I lowe SCRAP obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny :) Same niespodzianki dziewczyny przygotowały z tej okazji, oj same cuda.

Całej ekipie ILS gratuluję i życzę dalszych sukcesów, 3majcie się dziewczyny!!!

 

I jeszcze niespodzianki u Jaszmurki, sami zobaczcie:

19:42, cassia.wu
Link Dodaj komentarz »
sobota, 05 grudnia 2009
Pękaty Mikołaj

Bardzo fajnie się szyje te Mikołaje, powstał kolejny. Tym razem bardziej pękaty. Poprzednie jakieś takie chude, kryzysowe były.

My dziś przystroiliśmy mieszkanko. Rozwiesiliśmy lampki i nasze materiałowe gwiazdki, i serduszka z zeszłego roku, żeby zaprosić Mikołaja, tego Świętego, z workiem pełnym prezentów. Musimy jeszcze pamiętać, żeby mu jakieś ciasteczko zostawić i marchewkę dla reniferów. I szybko iść spać, bo nie przyjdzie!

Wam też życzę pękatych prezentów. Byliście grzeczni w tym roku?

p.s. Ludzik też uszył Mikołaja. Mały pomocnik mi rośnie :)))


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)