niedziela, 23 grudnia 2007
Wesołych Świąt!

No i mamy w końcu choinkę. Na dole ozdoby, które przygotowywałam od dłuższego czasu, część jeszcze z zeszłego roku. Góra ascetyczna, bez gwiazdy ani aniołka, ale to specjalnie. Na szczycie specjalne miejsce ma w tym roku mały pluszowy żółwik - Mikołaj. Na pamiątkę naszego żółwika, który był z nami 12 lat, do wczoraj. Zachorował szybko, ale niestety skutecznie, weterynarze niestety nie potrafili go uratować... :(

Dom pełen gości i przygotowań, zaczynamy czuć, że jutro Wigilia - pierwszy raz spędzimy ją wszyscy w naszym mieszkaniu.

Życzę Wam wszystkim miłych chwil w te Święta. I tego, żeby Wasze marzenia stawały się rzeczywistością!

czwartek, 20 grudnia 2007
Niepostrzeżenie

Niepostrzeżenie minęła mi pierwsza rocznica bloga. Zaczęło się 17 grudnia 2006 r. wpisem choinkowym. W tym roku jeszcze nie mamy choinki. Mam nadzieję, że będzie równie piękna. Na razie nie czuję, żę idą Święta. Chłopcy się strasznie rozchorowali - mają zapalenie oskrzeli. Ja i Maleńka jakoś się jeszcze trzymamy, ale niestety już smarkamy. W sobotę przyjedzie rodzinka to może wreszcie poczujemy świąteczny nastrój. No i może Chłopcy poczują się wkrótce lepiej.

I jeszcze kilka liczb:

17 grudnia 2006 r. - na mój blog weszło 5 gości

17 grudnia 2007 r. - na moim blogu było 226 gości - i mam 190 miejsce na liście najczęściej czytanych blogów :)

Za to Wam wszystkim bardzo, bardzo serdecznie dziękuję :) Bardzo mnie cieszą każde odwiedziny i Wasze miłe wpisy. Dziękuję za cały ten rok zaglądania do mnie i zapraszam na kolejny :))))

20:26, cassia.wu
Link Komentarze (4) »
niedziela, 16 grudnia 2007
Podziękowania

Największe podziękowania należą się moim Chłopakom. Jestem z nich dumna, że poradzili sobie, jak byłam z Paulinką w szpitalu. Spisali sie na medal.

Następne podziękowania dla wszystkich, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami z narodzin naszej córci. Dziękujemy też za wszystkie prezenty.

Bardzo, bardzo  Wam wszystkim DZIĘKUJEMY  :))))

piątek, 14 grudnia 2007
Świąteczna baba, czyli dziewczynka - Paulinka

Baba postanowiła nam zrobić niespodziankę i wyszła sobie ze mnie zupełnie niespodziewanie już 9 grudnia. Z czego się bardzo cieszymy. Teraz wszyscy razem spędzimy Święta :)))

sobota, 08 grudnia 2007
Żabcia

Kolejna maskoteczka. Ma 14 cm długości.

Komentarz Ludzika:

- No dobra, ale musisz mi teraz taką uszyć na choinkę. Tylko ma mieć czerwony sweterek ze snieżynką z przodu i z tyłu.

Oj chyba nie spełnię tej prośby, jakoś żaba na choince mi się nie widzi :))))

piątek, 07 grudnia 2007
Szyte z sercem

Wreszcie powstała materiałowa zakładka. Już od dawna chciałam taką uszyć, no i znalazła się okazja, która mnie zmobilizowała. Zakładka była dodatkiem do prezentu mikołajowego dla męża, czyli do książki. Projektów takich zakładek mam jeszcze dużo, może powstaną kolejne. Ludzik złożył na razie zamówienie na żyrafę w sercowe ciapki.

poniedziałek, 03 grudnia 2007
Reniferek

Pierwszym krytykiem mojej ''twórczości'' jest Ludzik. O reniferku powiedział:

- Fajny bedzie na choinkę, tylko mu jeszcze musisz, mamusiu, sznureczek przyszyć. Taki na pleckach.


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)