czwartek, 26 listopada 2009
Laleczki w kropeczki

Kolejne lale, tym razem komplecik:

 

00:42, cassia.wu
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 23 listopada 2009
Czarny kot...

...czyli kolejna kocia zakładka. Obiecałam sobie, że ten będzie ostatni, więcej takich nie szyję. Ciekawe czy wytrwam w postanowieniu. W ogóle ostatnio ciężko mi się zabrać do szycia zakładek.

poniedziałek, 16 listopada 2009
Przedświątecznego szaleństwa ciąg dalszy

Kursik szycia choineczki w powijakach, nie mam na nic czasu ostatnio. Ale będzie, obiecuję. Póki co, pochwalę się, co mi wyszło z tych kawałeczków, które niedawno pokazywałam. A wyszli tacy zakręceni goście:

 

czwartek, 12 listopada 2009
Choineczka

Taką sobie świąteczną ozdobę zrobiłam. Bardzo prosta do uszycia. Może zrobię foto-kursik? Co Wy na to, byłby ktoś zainteresowany?

piątek, 06 listopada 2009
Coś małego

Zgłosiłam sie do wymiany zorganizowanej przez House of Art: robimy coś małego do przechowywania czegoś małego. Ekipa HoA zupełnie losowo dobrała nas w pary i dała czas na wykonanie "małych cosiów" do końca października. Moją wymianową partnerka okazała się Kitek. Żeby było weselej, to moja imienniczka i pochodzimy z tego samego miasta. Świat jest jednak malutki :))

Umówiłyśmy się na uszycie etui na klucze, o wymiarach 8x10 cm. Kitek od razu skojarzyła mi się z kotkiem, więc powstał dla niej taki oto ocieplacz na klucze:

Kitek uszyła dla mnie bardzo ładne i eleganckie etui na klucze. Można je ogladnąć na jej blogu, czyli tu. Bardzo, bardzo Ci Kasiu dziękuję. Cieszę się też, że dzięki tej wymianie odkryłam Twojego bloga i że mam nową koleżankę :))) Buziaki!

A u nas zaczęła się grypowa panika, szkoła Ludzika zamknięta do 12 listopada. Dobrze, że Dziadkowie jutro przyjeżdżają, to nie umrze z nudów. Bo dla niego dzień bez szkoły, to dzień stracony. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i nie dajcie sie wirusowi!

 

21:47, cassia.wu
Link Dodaj komentarz »

Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)