sobota, 29 listopada 2008
Zaległości

Przez choroby dzieciaków mam straszne zaległości. Pora je trochę nadrobić. Już jakiś czas temu dostałam przesympatyczną nagrodę. Obtrzymałam od Barbarelli takie o to wyróżnienie. Zupełnie nie wiem czy mi się należy, ale co tam, dostałam to już moje! Cieszę się z tego okropnie, bardzo, bardzo dziękuję!!!!! No a teraz powinnam posłać dalej dobrą nowinę.

The rules:
1. The winner can put the logo on her blog.
2. Link the person you received your award from.
3. Nominate at least 7 other blogs.
4. Put links of those blogs on yours.
5. Leave a message on the blogs of the girls you've nominated.

 

No i teraz mam problem. Bo 7 blogów to zdecydowanie za mało. Ja chciałabym wyróżnić wszystkie dziewczyny, które mam w zakładkach. Wszystkie je podziwiam, podglądam i wzdycham z zachwytu, i z zazdrości. Dziewczyny jesteście wspaniałe i niesamowicie twórcze! I wszystkie Was bardzo kocham. Dzięki Wam tu jestem i chce mi się tworzyć. Bardzo dziękuję!

No własnie, wszystkie to blogi dziewczyn. Dlatego teraz chciałabym wyróżnić męskiego bloga. Jest to niezwykle kreatywny, zdolny i  kochany facet.Tworzy każdego dnia, niesamowicie mnie inspiruje, motywuje do działania, jest pierwszym i zawsze bardzo surowym krytykiem moich prac.

Tak więc moje wyróżnienia:

nr 1. Ludzikablog

 

Kolejne wyróżnienia wędrują do dziewczyn, które są dla mnie niedoścignionym wzorem. Kolejność przypadkowa.  Ich prace są cudowne. Nie muszę chyba dodawać, że wszystkie wspaniale szyją:

nr.2 Syko

nr 3 Friederike

nr 4 Doll

nr5 Popopazia's blog

nr 6 Patchwork Pottery

I na koniec dziewczyny, które podziwiam i którym zazdroszczę, prawdziwego sklepu, do którego każdy moze wejść i pomacać wspaniałe towary.  Ciągle mi nie po drodze i nie mam czasu wejść do nich osobiście, ale często oglądam ich blog. Dzieki temu wiem, że jest u nich wspaniale! Trzymajcie się dziewczyny i oby Was światowy ekonomiczny kryzys  nie dopadł. Tak więc:

nr 7. Kokieteria

 

A na koniec muszę sie pochwalić jaką piękną kartkę dostałam od Barbarelli.  Zdolniacha z Niej! Dziekuję Ci Kochana jeszcze raz :))))

sobota, 22 listopada 2008
KobietaiLudzik, czyli rodzinna spółka

Zaniedbałam blog Synka. Nie mam ciągle czasu. Jestem zajęta domem, dziećmi i szyciem.  A w międzyczasie przelewam na papier swoje pomysły. Powstają  projekty maskotek, ostatnio nawet w aucie rysowałam. Zobaczyłam jakąś świąteczną reklamę, na niej Mikołaje z zawiniętymi brodami. No i mnie natchnęło (efekty pokażę wkrótce).

A Ludzik wszystko obserwuje i naśladuje. Szyć jeszcze nie potrafi, więc na razie postanowił zostać projektantem maskotek. Przechowuję na biurku już całkiem niemały stosik jego projektów. Cierpliwie czekają na wykonanie.

Jeden z nich wreszcie się doczekał. Ludzik się rozchorował, chciałam go jakoś pocieszyć. No i się udało, jest bardzo szczęśliwy. I ja też. :)

Ale zgodził się pokazać oryginalny projekt tylko na swoim blogu.

piątek, 21 listopada 2008
Zapraszam na aukcję

Aukcja charytatywna na rzecz Neli rozpoczęta. Potrwa do końca stycznia 2009 r. Codziennie do licytacji wystawiane są nowe przedmioty.

Zapraszam więc do licytowania. Moja sówka jest  tu

 

piątek, 14 listopada 2008
Pomóżmy Neli

Postanowiłam oddać moją córcię Sówkę do adopcji. Mam nadzieję, że jej przyszli opiekunowie dużo za nią zapłacą. Ale pieniążki nie są dla mnie, tylko dla Neli. Sówka jest teraz tu, razem z innymi przedmiotami, które maja być zlicytowane.

Nela to mała dziewczynka, która bardzo potrzebuje pomocy, cierpi na zwężenie krtani. Jej rodzice zbierają pieniądze na operację w Szwajcarii, która pomoże Neli normalnie żyć. Więcej możecie przeczytać na blogu pisanym przez jej mamę i na stronie stowarzyszenia "Pinezka".

 


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)