czwartek, 21 lutego 2008

Powstały kolejne zakładeczki. Uszyłam nową żyrafkę, dwa nowe drzewka, żabkę, krasnala i dziewczynkę. Tym razem już nie do moich książek. Postanowiłam się nimi podzielić. Wszystkie są do nabycia w Miniart :) Zapraszam, jeśli się komuś spodobają.

sobota, 09 lutego 2008
Patchworkowe pudełko...

Nie odważę się chyba nigdy pokazać całej mojej "pracowni", bo to "kraina wiecznego bałaganu". Ja na to mówię "twórczy nieład" - ale i tak nie wygląda najlepiej. Na razie mały kawałeczek - jedno z pudełek na krawieckie drobiazgi. Z pudełka po butach, na które nakleiłam własnoręcznie uszyte patchworkowe ubranko.

 

poniedziałek, 04 lutego 2008
Kawałek nieba, część pierwsza

Mała ma już 2 miesiące i coraz lepiej widzi. Żeby jej było milej zasypiać i żeby nie musiała się wpatrywać w nudny sufit, ma teraz nad łóżeczkiem swój kawałeczek nieba:

Słoneczko i chmurkę uszyłam z filcu. Promyczki to takie gotowe koraliczki na cienkim druciku. A kropelki deszczu... wstyd się przyznać. Mam nadzieję, że siostra się na mnie za to nie pogniewa, bo to koraliki z naszyjnika od niej.

Jeszcze wymyślamy z Ludzikiem co Małej uszyć i przywiesić nad łóżeczkiem, więc ciąg dalszy nastąpi. Mam nadzieję wkrótce :)))

sobota, 02 lutego 2008
Z miłości do czytania

Pierwsza zakładka z zaporojektowanych razem z Ludzkiem. Uszyta z materiału i z filcu. Wewnątrz ma sztywną, cienką, plastikową płytkę.

Bo książki to coś co Ludzik lubi najbardziej. Ostatnio odkrył, że mogę mu czytać jak karmię Małą. Więc co jakieś 2-3 godziny przybiega z książką. Zwykle czytamy ich parę w ciągu dnia - i dlatego potrzebujemy wielu zakładek.


Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)