Blog > Komentarze do wpisu
Pszczółka przyjaciółka

Dostałam kiedyś od mojej Cioci pościel z bohaterami "Pszczółki Mai". Mama uszyła mi z niej pościel dla Ludzika (wtedy jeszcze nie miałam maszyny do szycia), ale jeszcze sporo materiału zostało. Teraz pościel jest Linki, bo Ludzik z niej wyrósł. A ja wreszciie wykorzystałam resztki materiału.

I teraz taką samą pościel ma lala Linki. No i powstała jeszcze mała maskoteczka pszczółka.  Linka ją uwielbia i zabiera ze sobą nawet na plac zabaw. Jak niewiele trzeba żeby uszczęśliwić córcię :)))

czwartek, 26 sierpnia 2010, cassia.wu

Polecane wpisy

  • 200% zdziwienia

    Ludzik dostał nową koszulkę. Oniemiałam, kiedy spojrzałam na metkę:

  • Kocia wymiana

    Mój materiałowy kocur zakładka pojechał do Asi Eight . (Nie obfociłam kociaka, ale Eight może niesdługo go pokaże). Ja w zamian dostałam bandę przesympatycznych

  • Powakacyjnie

    Nie lubię pisać o sobie, o tym co u mnie. Jak szyję to znaczy, że żyję, a jak coś uszyję, to pokazuję. Ale tym razem muszę, bo... no bo muszę Wam powiedziec SĄ

Komentarze
2010/09/11 21:33:01
Witam, bardzo udany blog... dobrze się czyta i dobrze ogląda. pozdrawiam Banty
-
miszellka
2011/08/25 19:12:58
Piękna pościel :) I urocza jej historia!
-
dendrobium
2011/09/03 11:01:43
Przepiękna pościel i córcia oczywiście:)

Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)