Blog > Komentarze do wpisu
Zlot czarownic

Mimo, że ja szyjąca, a nie scrapująca jestem, postanowiłam wybrać się 14 czerwca na I ogólnopolski zlot scrapbookingowy.

Nie jestem w stanie opisać, jak było na zlocie... Dostałam całkowitego oczopląsu! Za dużo tego pięknego tam było, dużo za dużo. Tylu wspaniałości w życiu nie widziałam! Dalej jestem w szoku... Czarownice są cudowne! Przesympatyczne, piękne, uśmiechnięte, z niektórymi udało mi się nawet zapoznać, trochę porozmawiać i znaleźć wspólny język. Tu szczególne podziękowania dla Barbarelli i jej wspaniałej Hani, a także Yoasi, dzięki którym nie czułam się tak bardzo z innej bajki.

A jakie cudowne rzeczy czarownice robią! Widziałam dziewczyny w akcji, jak kleją, wycinają i tworzą te swoje niesamowite scrapy. Wymacałam wszystkie albumy, domki itp... Niesamowite to było przeżycie. Magia, po prostu czary!

Żałowałam tylko, że nie zabrałam mojej Małej, bo przez to nie mogłam zostać do końca. Nawet myślałam, że ominie mnie wymiana pudełkowa, ale kochane Nulka i Filka przeprowadziły wcześniej losowanie. I udało się! Wylosowałam przepiękne niebieskie pudełeczko autorstwa Agnieszki-Anny . Wiem, że parę dziewczyn ostrzyło sobie na nie zęby i nawet próbowało użyć czarów, żeby je wylosować. Ale słabe coś te ich czary. Pudełko mam ja i już! Nie oddam nikomu!

Po wylosowaniu tego cuda szybciutko się pożegnałam i poleciałam do mojej strasznie już zapłakanej Małej. Nawet nie wiem kto wylosował moje pudełko. Ale wiem, że jest w dobrych rękach. Mam nadzieję, że sprawiło komuś choć trochę radości.

Bardzo się cieszę, że byłam na tym zlocie. Na następny, za rok też się wybieram, koniecznie! Kto wie, może wtedy wezmę nawet udział w jakimś konkursie. Zaraziłyście mnie totalnie tym scrapowaniem. Tylko kiedy ja na to znajdę czas...

 

To wszystkie pudełka przygotowane przez zlotowiczki na wymianę:

A to pudełko, które przygotowałam ja:

 

czwartek, 19 czerwca 2008, cassia.wu

Polecane wpisy

  • 200% zdziwienia

    Ludzik dostał nową koszulkę. Oniemiałam, kiedy spojrzałam na metkę:

  • Pszczółka przyjaciółka

    Dostałam kiedyś od mojej Cioci pościel z bohaterami "Pszczółki Mai". Mama uszyła mi z niej pościel dla Ludzika (wtedy jeszcze nie miałam maszyny do szycia), ale

  • Kocia wymiana

    Mój materiałowy kocur zakładka pojechał do Asi Eight . (Nie obfociłam kociaka, ale Eight może niesdługo go pokaże). Ja w zamian dostałam bandę przesympatycznych

Komentarze
2008/06/20 13:01:39
gdy oglądałam pudełka na zdjęciach, poznałam, które Twoje;)
śliczne:*
-
yoasia71
2008/06/22 20:26:19
po pierwsze zal mi ze akurat gdy sie pojawiłas ja musiałam oddelegowac sie na mistrzostwa a potem prawie zaraz Ty musiałas isc.... za duzo było babeczek kochanych, a za mało było czasu na wszystko... Chciałam podziekowac za słodki notesik.. a co do pudełko to niestety nie trafiło do mnie co troszke zasmuciło mła.... bo cudne takie było...szyte....... wyjatkowe .... rarytasek ....
całuski i usciski:)
-
babsko78
2008/06/23 20:40:12
jak macałam niecnie pudełka na wymianę to od razu wiedziałam które Twoje i zakochałam się w nim :))
-
cassia.wu
2008/06/23 23:15:24
Dzięki bardzo dziewczyny, kochane jesteście.
Yoasia, nie martw się, jeszcze sobie pogadamy, jak nie na żywo, to może kiedyś znowu na czacie Twoim?
Buziaczki wielkie dziewczynki :))

Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)