Blog > Komentarze do wpisu
Czerwone jabłuszka

Tu i ówdzie ma dziś być 14 stopni! Czy to znaczy, że np. w czerwcu będzie już można zbierać jabłka - jak na mojej wyszywance?

Jabłonka

 

Qlkowa pytała czy woreczek z sikorką (wpis z 29 grudnia) jest na coś konkretnego.

Sikorka

Jak to woreczek - może być na wszystko co się w nim zmieści. Ale ten akurat ma swoją historię. Wyszywałam go 4 lata temu w Sylwestrową noc, która spedzałam w szpitalu, czekając na narodziny Synka.

Woreczek wyszywałam na specjalne zamówienie, na prezent dla osoby, która bardzo troszczyła sie o sikorki. A zima wtedy była bardzo sroga.

(UWAGA: słoninki bym w tym woreczku raczej nie przechowywała!)

wtorek, 09 stycznia 2007, cassia.wu

Polecane wpisy

  • Kulinarnie

    Wypieki z masy solnej, jajka, ser, owoce i warzywa - czyli produkty do szkolnego mini sklepiku. Ludzik uczy sie teraz w szkole ile to litr, ile kilogram i jak u

  • Koty rządzą...

    ...w naszym domu. A dziś miedzynarodowy dzień kota. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mruczących, miauczących i drapiacych czworonogów! Moja siostrzenica b

  • Ludzikowy pirat

    Pirat i papuga już rozłożeni na czynniki pierwsze i rozrysowani. Czekają w kolejce do uszycia.

Komentarze
2007/01/16 02:22:27
Dzięki za odpowiedź!:)

Ważne sprawy:

banner dla Neli

Moje prace znajdziesz też w:


Galeria miniART
cassia.wu. Get yours at bighugelabs.com

Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz do mnie :)